Naujienų Kategorijos
Naujienos [0]
Sužinok kas vyksta naujo!
Konkursai [0]
Dalyvauk konkursuose ir laimėk puikių prizu!
Akcijos [0]
Pabandyk laimėti ką nors Va-Bank!
Starchat.lt [0]
Kas StarChat'e naujo?
Laimėtojai [0]
Laimėtojai. Gal rasi čia save?
Šaudykla
Apklausa
Ką manote apie saito atnaujinimus?
[ rezultatai · archyvas  ]
Iš viso balsų: 58
Tetris

Tetryje yra figūrėlės, dažniausiai sudarytos iš 4 mažų kvadratėlių, krentančios nuo viršutinės žaidimo lango ribos. Jas reikia judinti taip, kad nusileidę į apačią jos su apačioje esančiomis figūromis sudarytų vientisas eiles be skylučių. Tai labai svarbu, nes kiekviena vientisa eilė be skylučių išnyksta, palikdama daugiau vietos vartyti naują krentančią figūrą ir surasti jai tinkamą vietą, o už dingusią eilę jums yra skiriami taškai.

Priklausomai nuo surinkto taškų kiekio, figūrėlių kritimo greitis laikas nuo laiko didės.

Starchate už kiekvieną pilną eilę gausite 20 taškų. Jei jums pavyks vienu metu užpildyti ir panaikinti daugiau nei vieną eilę, už kiekvieną iš jų gausite net po 30 taškų

Starhunter

Žaidime Starhunter jūs esate paparacis, medžiojantis žvaigždes. Už kiekvieną pagautą žvaigždę gaunate taškų. Gaunamų taškų suma priklauso nuo žvaigždės spalvos. Bet tai ne taip paprasta!

Aplink žvaigždes šmirinėja ir policininkai, kurie jums trukdo dirbti. Nuo jų reikia bėgti, kad neprarastumėte gyvybės. Žaidime Starhunter jūs turite 5 gyvybes.

Gyvatėlė

Gyvatėlėje jūs padedate alkanai žaliai gyvatėlei, ieškančiai viliojančių vaisių: apelsinų, vynuogių, bananų, obuolių. Jūs turite padėti gyvatėlei surasti šiuos vaisius. Nuo kiekvieno kasnio gyvatėlė darosi ilgesnė, o jūs gaunate po 1 tašką.

Priklausomai nuo surinktų taškų laikui bėgant gyvatėlės greitis didėja. Kad pasuktumėte gyvatėlę, naudokite klaviatūroje esančius rodyklinius mygtukus. Kad gyvatėlė judėtų greičiau, mygtukus spauskite keletą kartų. Žaidimas baidgiamas, kai gyvatėlė atsitrenkia į sieną ar pagauna savo uodegą.

Sudoku

http://i31.tinypic.com/975lde.jpgŽaidimų lentelė sudaryta iš devynių 3x3 kvadratų. Į šiuos kvadratus reikia surašyti skaičius nuo 1 iki 9 taip, kad eilėse iš kairės į dešinę bei iš viršaus į apačią taip pat būtų surašyti skaičiai nuo 1 iki 9. Kiekvienoje eilėje ir kiekviename kvadrate turi būti panaudoti visi skaičiai nuo 1 iki 9, bet tik po vieną kartą.

Starchate už išspręstą galvosūkį gausite 200 taškų. Jei nuspręsite žaidimą baigti, už pastangas vistiek gausite 20 taškų.

Mahjong

http://i25.tinypic.com/c6zbl.jpgŽaisdamas Mahjong kompiuteriu, turite surasti dvi vienodas detales žaidimų laukelyje ir pažymėti jas pelės spustelėjimu. Tokiu būdu jos dings ir pamatysite detales buvusias po jomis. Pažymėti galite tik tas detales, kurios turi nors vieną laisvą ilgąją sienelę. Už kiekvieną panaikintą vienodų detalių porą Starchate gaunate 50 taškų.Žaidimas baigiasi, kai nebegalima panaikinti daugiau nei vienos detalių poros, ,arba kai žaidimo laukelyje nebelieka detalių. Ištuštinus vieną žaidimų laukelį, esate perkeliamas į naująjį kitame lygyje. Už kiekvieną įveiktą lygį gausite po papildomus 500 taškų. Starchate Mahjong turi 10 lygių

Laivų mūšis

Starchato Laivų mūšyje tavo priešas – kompiuteris. Yra 2 žaidimų laukai, kiekvienas sudarytas iš 10x10 langelių. Viršutiniame lauke matai savo laivus, o apatiniame matai savo priešo laivus, į kuriuos jau pataikei.

Kaip laivus pastatyti į reikiamą vietą? Pradžioje visi jūsų laivai bus kairėje žaidimų lauko pusėje. Jiems vietą viršutiniame dešiniąjame lauke turėsite surasti pats. Starchat Laivų mūšyje laivai gali būti ir šalia vienas kito, tarp jų palikti tarpo nebūtina.

Laivų išrikiavimas: spustelėkite laivą, kuriam ieškote vietos. Paspaudus laivas pakeliamas. Laivą pasukti galite dešiniuoju pelės klavišu. Suraskite jam vietą ir spustelėkite kairįjį pelės klavišą. Dabar laivas jau vietoje. Taip pat pastatykite ir likusius laivus. Kai visi laivai jau savo vietose, mūšis prasideda!

Žaidimo tikslas - atspėti, kur plūduriuoja priešininko laivai, ir juos susprogdinti, kol jis nesusprogdino visų jūsų laivų. Už kiekvieną taiklų šūvį gausite 50 taškų. Jei jūsų šūvis laivo nekliudys, už kiekvieną netaiklų šūvį prarasite 10 taškų. Jei nuskandinate visą priešininko laivą, gaunate papildomus taškus: 50 x laivo ilgis pagal žaidimo kvadratus.

Žaidimas trunka tol, kol visi vieno iš priešininkų laivai nuskandinami.

FoodConnect

http://i30.tinypic.com/farhcg.jpgFoodConnect žaidimų laukelis užpildytas 100 detalių, pažymėtų įvairiais maisto
produktais. Žaidimo tikslas sudėlioti jas taip, kad vienoje eilėje atsirastų
mažiausiai 3 vienodos detalės viena šalia kitos. Kad pasiektum šį tikslą, reikia
sukeisti vietomis šalia esančias detales, paspaudžiant ant jų pelės klavišu. Už
kiekvieną panaikintą detalę gausite po 1 tašką. Žaidimas trunka 5 minutes.

Visus šiuos žaidimus galite žaisti Starchat virtualiame pasaulyje, kambaryje Žaidimų namai bei Žaidimų parkas. Kiekvienas žaidimas kainuoja 1 kreditą.

Prisijungimas
Naujienų Kalendoriukas